Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali yılbaşı öncesi yeniden Trendyol’da

Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali yılbaşı öncesi yeniden Trendyol’da

Otizmli bireyler yararına her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali” yılbaşı öncesi ikinci kez online olarak gerçekleşiyor. Yılbaşı Festivali Evinize Geliyor, Otizme Destek Büyüyor! sloganıyla 8 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında yeniden gerçekleşecek olan “Tohum Otizm Vakfı Online Yılbaşı Alışveriş Festivali”, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Trendyol’da yapılacak. Her gün 15 milyon kişinin ziyaret ettiği ve 18 milyon aktif müşterinin yer aldığı Trendyol’un ev sahipliğinde gerçekleşecek “Tohum Otizm Vakfı Online Yılbaşı Alışveriş Festivali”, seçkin markaları otizmli bireyler yararına yılbaşı öncesi yeniden bir araya getirecek.

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli bireyler yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla 2006 yılından beri hayata geçirdiği Alışveriş Festivali, yoğun istek üzerine Yılbaşı Festivalimiz Evinize Geliyor, Otizme Destek Büyüyor! sloganıyla 8 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında yeniden gerçekleşecek! Seçkin markaları bir araya getirecek olan “Tohum Otizm Vakfı Online Yılbaşı Alışveriş Festivali” kapsamında elde edilen gelirin tamamı ise otizm alanında yürütülen projelere ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılacak.

“Otizmli bireylerin hayatlarında fark yaratmak istiyoruz”

Otizmli bireylerin eğitimine katkı sağlamada önemli bir kaynak olan Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali’ni Trendyol’da yeniden gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar, “Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli çocuklar yararına kaynak yaratmak için her yıl geleneksel olarak düzenlediği Alışveriş Festivali’ni bu yıl 15 Eylül – 15 Ekim tarihlerinde platformumuza taşıyarak ilk kez online gerçekleştirdik. Festivalde elde edilen gelir eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli bireylere aktarıldı. 8 Aralık – 8 Ocak’ta ikincisini gerçekleştireceğimiz festival ile de daha fazla otizmli bireyin hayatında fark yaratmayı hedefliyoruz. Yılbaşı öncesi sevdiklerini hediyeler ile mutlu etmek isteyen tüm müşterilerimizi aynı zamanda otizmli bireylere de destek olabilecekleri Tohum Otizm Vakfı Online Yılbaşı Alışveriş Festivali’ne davet ediyoruz. Türkiye’nin Trendyol’u olarak platformumuzun gücünü kullanarak toplumsal sorunların çözümüne sürdürülebilir ve ölçeklenebilir katkılar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

“Yılbaşı festivalimiz evinize geliyor, otizme destek büyüyor!”

Tüm dünya için hassas ve zor geçen pandemi günlerinde sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin sürdürülebilirliği için dijitalleşmenin çok daha büyük önem kazandığına vurgu yapan Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Suat Kardaş, “Otizmli çocuklar yararına her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ve en büyük kaynak yaratma etkinliğimiz olan Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali’ni, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Trendyol’a taşıyarak 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen ilk online festival ile dijitalleşme adına önemli bir adım attık. 8 Aralık – 8 Ocak’ta ikincisi gerçekleşecek olan festivalde, yılbaşı öncesi sevdiklerini mutlu etmenin yollarını arayanlar sevdiklerine hediyeler alırken, katılımcı markalar bir ay boyunca ürünlerini Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Trendyol’da milyonlarca müşteriye ulaştıracak. Festival kapsamında elde edilen gelir ise eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli bireylere aktarılacak. Yeri gelmişken iş birlikleri ve katkılarından dolayı Trendyol Ailesi’ne, katılım sağlayan markalara ve destek olanlara otizmli çocuklar ve aileleri adına teşekkür ederiz. Herkesi 8 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında yapılacak Tohum Otizm Vakfı Online Yılbaşı Alışveriş Festivali’ni ziyaret etmeye ve yılbaşı alışverişlerini buradan yaparak otizmli çocuklara destek olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Kerem Efendioğlu
ADMINISTRATOR
PROFİL

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar