Temassız ödemeyle bağış kampanyası

Temassız ödemeyle bağış kampanyası

Bu yıl 75. yaşını kutlayan Yapı Kredi, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle dijital bir bağış toplama projesi olan Temassız TEGV’i hayata geçirdi.

Yapı Kredi ile TEGV, kredi kartı kullanıcılarına eğitim için anında bağış yapma imkanı sunuyor. Bağış yapmayı çok kolay, eğlenceli ve dijital hale getiren Temassız TEGV sayesinde bireyler, temassız ödeme özelliği bulunan kredi kartlarını sensöre yaklaştırarak bir saniye içinde TEGV’e 1 TL’lik bağışta bulunabiliyor.

“Çocukların geleceği için bir iz de sen bırak” sloganıyla hayata geçirilen dijital ekranlarda 100 adet çizilmiş el bulunuyor. Her bir kişinin bağış yapmasıyla, ekranda yer alan ellerden biri renkleniyor. Böylelikle ekranda kaç kişinin bağış yaptığı da canlı olarak izlenebiliyor. Ekranda yer alan 100 el izinin tamamı boyandıktan sonra ekran başa dönerek yeniden renklenmeyi bekleyen el izleri ile kaplanıyor. Toplanan bağış, TEGV’in bağış havuzunda bir öğrencinin bir yıllık eğitim masrafının karşılanması için kaynak oluşturuyor. Temassız ödeme özelliği bulunan tüm kredi kartları ile bağış yapılabilen ekranlar, Yapı Kredi bomontiada’da ve çeşitli AVM’lerde kullanılmaya başlandı.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar