TEGV, ‘Eker I Run’ koşusunda, çocuklar için koşacak

TEGV, ‘Eker I Run’ koşusunda, çocuklar için koşacak

Türkiye’nin dört bir yanında her yıl binlerce çocuğu nitelikli eğitim desteğiyle buluşturan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), ‘TEGV Bursa için Koşuyoruz’ kampanyası kapsamında 1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında bu yıl ilk kez ‘sanal’ olarak gerçekleşecek olan 7.Eker I Run Koşusu’na katılıyor. TEGV Bursa Öğrenim Birimi’nde etkinliklere katılan ve katılacak olan çocukların çağdaş eğitim olanaklarından yararlanmaları için bağış toplanacak olan kampanya, 21 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında devam edecek.

Türkiye’nin dört bir yanındaki ilköğretim çağı çocukların çağdaş eğitim olanaklarından yararlanmaları ve nitelikli eğitim desteği alabilmeleri için etkinlikler gerçekleştiren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), bu kez 1-4 Ekim arasında ‘sanal’ olarak gerçekleşecek 7.Eker I Run Koşusu’na katılıyor.

Yarış sayesinde TEGV’in 6-14 yaş aralığındaki çocuklara eğitim desteği sağladığı 67 Etkinlik Noktasından biri olan Bursa Öğrenim Birimi’ndeki çocukların, bir yıllık eğitim desteğinin karşılanması hedefleniyor.

‘TEGV Bursa için Koşuyoruz’ kampanyası kapsamında yarışa katılacak olan koşucular, Bursa Öğrenim Birimi’nde etkinliklere katılacak olan çocuklara, kodlamadan tasarım ve beceri atölyelerine, bilimden İngilizce’ye birçok etkinlikle tanışma ve daha güzel bir geleceğe hazırlanma fırsatı sunacak.

Koşucular, https://www.ekerkosu.com/tr/eker/sanal-kosu adresinden ücretsiz olarak yarışa kaydolabiliyor ve https://ipk.adimadim.orglinki üzerinden kendi kampanyalarını oluşturabiliyorlar.

TEGV Bursa Öğrenim Birimi için adımların atılacağı kampanya, 21 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında devam edecek.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar