“Siber Zorba Olma” projesine sosyal sorumluluk ödülü

“Siber Zorba Olma” projesine sosyal sorumluluk ödülü

Samsung Electronics Türkiye’nin, çocuk ve gençleri, internet ortamında maruz kaldıkları sanal şiddete karşı uyarmak, bilinçlendirmek ve kamuoyunda da bu konu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı kampanyası, “Siber Zorba Olma”#farkınavar; ilk ödülünü aldı.

Samsung Electronics Türkiye’nin başlattığı “Siber Zorba Olma”#farkınavarkampanyası, Social Media Awards Turkey 2018’de, sosyal sorumluluk kategorisinde altın ödülü kazandı.

Kampanya, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle, ajansların ve markaların sosyal medya performanslarını ölçmek amacıyla hayata geçirilen Social Media Awards Turkey 2018’de, sosyal sorumluluk kategorisinde altın ödülü aldı.

Samsung, “Siber Zorba Olma” kampanyasıyla elektronik ortamda bir birey veya grubun, diğerlerine yönelik kasıtlı biçimde gerçekleştirdiği aşağılama, iftira, dedikodu, taciz, tehdit, utandırma ve dışlama gibi rahatsızlık verici eylemleri ifade eden “siber zorbalık” kavramına karşı insanları bilinçlendirmek ve buna karşı önlem almayı amaçlıyor.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar