ROCK’n AID’den “Kadına Şiddete Hayır” konseri

ROCK’n AID’den “Kadına Şiddete Hayır” konseri

Çağın en büyük sorunlarından kadına karşı şiddete karşı ‘dur!’ demek 7-8 Aralık tarihlerinde ROCK’n AID yardım konseri düzenleniyor. Yardım konserinde Mahmut Tuncer, ilk kez rock bir şarkı seslendirecek ve Grammy ödüllü şarkıcı Maya Azucena sahne alacak.

7-8 Aralık’ta, 42 Maslak Shopping Mall’daki BAROCK Sahne’de gerçekleşecek ve iki gün sürecek bu konserlerle, kadın sığınma evlerindeki şiddet mağduru kadınların ihtiyaç duydukları; giysi, ayakkabı, kişisel temizlik ve bakım ürünleri, kadın pedi vb. ürünler toplayarak onlara yalnız olmadıklarını göstermek ve yüzlerinde ufak bir gülücük yaratmak hedefleniyor.

Bu senenin en büyük desteği Mahmut Tuncer ve Grammy ödüllü sanatçı Maya Azucena’dan geldi. Sevilen türkücü ve değerli sanatçı Mahmut Tuncer, bu yardım projesine ve farkındalığa dikkat çekmeye destek vermek için hayatında ilk kez sahnede bir Rock şarkısı seslendirecek. Grammy ödüllü Brooklynli şarkıcı Maya Azucena enfes sesiyle şarkılarını kadına şiddete karşı söyleyecek.

Mahmut Tuncer ve Maya Azucena dışında iki gün boyunca bu yardım projesinde Rock’n Aid projesine destek verecek değerli sanatçılar; Atılay Tuzer, Arda Kurum,Ayşegül Özer İnanç, Bang, Berzan Önen, Burhan Kulle, Can Asil Özmen, Can Sefer, Çiğdem Man, Dj Ozzy, Ekho, Ezgi Yelen, Gür Akad, Heavy Guns, Hey Mama, Hüseyin man, Hakan Suphi Uzunca, İstanbul Kelişim Orkestrası, Kasamam, Lityum, Merve Örenel, Medley, Mehmet Dilşad Peker, Narda Afrika, Nobran, Naz Cimilli, Nikki Wild, Normal değil, Melis Aydoğan, Pips, RAZOR inc., Richard Challanger, Seher Ahmetzade, S-team, Seçil Altınöz, Soyhan zilayaz, Talking Band, Toprak Özcan, Tunç Arkan, Türkçe Dublaj, Vecdi Yücalan, Voodoo Medicine, Yağmur Aslan, Zerrin Mete.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar