Pınar’dan “Engelsiz İletişim Hattı”

Pınar’dan “Engelsiz İletişim Hattı”

Pınar, görme engelli bireylere özel “Engelsiz İletişim Hattı” hizmetini hayata geçirdi. Türkiye’deki bir milyondan fazla görme engelli bireyin hayatını kolaylaştırma hedefiyle yola çıkılan uygulamada, Pınar İletişim Merkezi üzerinden görme engelli bireylere haftanın her günü 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet verilmeye başlandı.

Pınar, Türkiye’de yaşayan bir milyondan fazla görme engelli vatandaşa daha kapsamlı hizmet verebilmek için çalışmalarını tamamladı. Kendi bünyesinde bulunan iletişim merkezinde görme engelli bireylere yönelik çağrı hizmeti sunmaya başladı.

Tüketiciler, Pınar İletişim Merkezi’nin 444 76 27 telefonunu arayarak veya Türkiye’deki tüm görme engelliler derneklerine bildirilen çağrı hizmeti numarasıyla bağlanabilecekler. Görme engelli bireyler, sesli desteğin yanı sıra operatöre ürünleri göstererek görüntülü bir şekilde destek alabilecek, ürün içeriğiyle ilgili detaylar ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilecek, son tüketim tarihi gibi akıllara takılabilecek sorularına anlık olarak yanıt bulabilecek. Tüketiciler, haftanın her günü 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet alabilecek.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar