Otsimo, ‘en iyilerin’ belirlendiği Google Play Ödülleri’ne aday!

Otsimo, ‘en iyilerin’ belirlendiği Google Play Ödülleri’ne aday!

Otsimo, Android platformunda sosyal etki alanındaki en iyi uygulama olma yolunda…

Otizmli çocuklar ve aileleri için geliştirilen sosyal sorumluluk esasına dayalı eğitim uygulaması Otsimo, gurur veren bir haberle bir kez daha yüzleri güldürdü. Her yıl düzenlenen ve ‘en iyi mobil uygulamaların’ ödüllendirildiği Google Play Ödülleri’nde Otsimo’nun ‘En İyi Sosyal Etki’ (Best Social Impact) kategorisindeki beş aday arasında yer aldığı duyuruldu. Otsimo’nun rakipleri ise şöyle;

  • Forest
  • Khan Academy
  • Tala
  • TODXS

Kazanan uygulama, teknoloji şirketi Google’ın 7 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan I/O adlı geliştiriciler konferansı kapsamında açıklanacak.

 Google Play’de en iyi uygulama ve oyunların tanınmasında önemli bir rol üstlenen Google Play Ödülleri’ne aday olmak dahi büyük önem taşıyor. Burada milyonlarca uygulama arasından seçilen adaylar, Google ekipleri tarafından titizlikle belirleniyor. Tamamı yüksek yıldız derecelendirmesine sahip olan uygulamalar, bu kapsamda bile önemli bir farkındalık meydana getiriyorlar.

Başarılar Otsimo!

En İyi Sosyal Etki kategorisinde seçilecek en iyi uygulamanın Otsimo olmasını temenni ediyor, sosyal girişim ekibine başarılar diliyoruz.

Otsimo Kurucusu Hasan Zafer Elcik (üstte) ile gerçekleştirdiğimiz röportaj için buraya tıklayabilirsiniz.

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar