Kurumsal sorumlulukta en iyi banka ödülü

Kurumsal sorumlulukta en iyi banka ödülü

Euromoney tarafından her yıl düzenlenen Mükemmellik Ödülleri’nde Garanti BBVA, Orta ve Doğu Avrupa’nın Kurumsal Sorumluluk alanında En İyi Bankası ödülünün sahibi oldu.

Garanti BBVA, dünyanın önde gelen finans dergilerinden biri olan Euromoney’nin Mükemmellik Ödülleri’nden bir kez daha ödülle döndü. Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kapsamında hareket eden Garanti BBVA, önemli paydaşlarla yeni ortaklıklar kurup katılımlarını sağlayarak, toplumsal kalkınmaya destek oluyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Garanti BBVA Genel Müdürü Fuat Erbil, “Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde Kurumsal Sorumluluk alanında En İyi Banka ödülünü almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödül ile uzun yıllardır sürdürülebilir toplumsal kalkınma için hayata geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizi ve yenilikçi ürünlerimizi taçlandırdık. Geçmişten bugüne, sektörümüzde birçok ‘ilk’i hayata geçirerek ülkemize ve topluma fayda sağlamayı hep ön planda tuttuk. Buradan hareketle müşterilerimiz, çalışanlarımız ve bütün paydaşlarımız için değer yaratmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede ürün ve hizmetlere ağırlık vermeye, müşterilerimizin çevresel ve sosyal risklerini de yönetmeye, tüm bireylerin fırsatlardan eşit yararlandığı kapsayıcı bir ekonominin oluşması için çalışmaya, kadınların ekonomik yaşama aktif katılımını desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar