KSS Zirvesi, “Yeni Dünya, Yeni Ufuklar” temasıyla 7 Aralık’ta gerçekleşecek

KSS Zirvesi, “Yeni Dünya, Yeni Ufuklar” temasıyla 7 Aralık’ta gerçekleşecek

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının gerçekleşmesine katkı sağlayan ve topluma fayda sunan Kurumsal Sosyal sorumluluk çözümlerini farklı sektörlerden paydaşlarıyla buluşturan 13. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi, “Yeni Dünya, Yeni Ufuklar” temasıyla 7 Aralık tarihinde, Akatlar Kültür Merkezi’nde hibrit olarak gerçekleştirilecek.

Bugüne kadar birçok değerli kurum ve temsilcisine ev sahipliği yapan Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi, bu yıl da seçkin katılımcıları ile sürdürülebilir geleceğe karşı ortak bir bakış açısı geliştirmeyi amaçlayacak. ZENNA Kurumsal Marka Araştırmaları ve Danışmanlık Şirketi Başkanı Nuran Aksu tarafından “Halkın Sürdürülebilirlik Algısı Ne Kadar Umut Verici?” konulu araştırma sonuçlarının da paylaşılacağı, 13. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde ayrıca Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı sunan ve bu kapsamda bağımsız jüri değerlendirmesinden geçen projeler ödüllendirilecek.

Birlikte düşünmeye, hareket etmeye ve sorumluluk almaya ihtiyacımız var

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Dinler ”Dünyamızın geleceği için birlikte düşünmeye, birlikte hareket etmeye ve birlikte sorumluluk almaya hiç olmadığı kadar ihtiyacımız olan bu dönemde, “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” çerçevesinde, Yeni Dünyayı ve Yeni Ufukları konuşacağımız 13. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’ni çok önemsiyoruz. Zirvemizin bir diğer önemli boyutu da Dünyamızın geleceği için çok önemli bir yere sahip olan Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına değer katan şirketlerin, ödüllendirilerek, örnek teşkil etmelerini sağlamak olacak. Ayrıca bu yıl ilk kez, tüm başvurular arasından seçilmiş ve Covid-19, Sürdürülebilirlik, Ölçümleme ve İletişim alanında fark yaratmış kurumlara, Jüri Özel Ödülü takdim edilecek. Bu vesile ile KSS Zirvesi kapsamında işbirliğinde bulunduğumuz TİM ve İHKİB’in yanı sıra ilgili gösteren tüm kişi ve kuruluşlara derneğimiz yönetim kurulu adına özel teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nin düzenleyeceği 13. KSS Zirve’sinin konuşmacı ve panelistleri arasında, TİM Başkanı İsmail Gülle, AB Başkanlığı Mali İş Birliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan, İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, İhtiyaç Haritası Kurucu Ortağı Mert Fırat, İhtiyaç Haritası Yönetim Kurulu Üyesi Esra Arslan, Sürdürülebilir Bir Dünya” Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Sertaç Doğanay, Zenna Kurumsal Marka Araştırmaları Şirketi Başkanı Nuran Aksu, Yuvam Dünya Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kıvılcım Pınar Kocabıyık, Nef Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, genç aktivist Mira Türkmenoğlu, Unite.ad Kurucusu Arman Acar, İstanbul AFAD İl Müdürü Gökhan Yılmaz ve We.Q. Consulting- Kurucu ve Yönetici Ortağı Dicle Yurdakul gibi önemli isimler yer alacak.

Kerem Efendioğlu
ADMINISTRATOR
PROFİL

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar