Kızlar Sahada ile Sen de Topunu Al, Sahaya Çık!

Kızlar Sahada ile Sen de Topunu Al, Sahaya Çık!

Ruffles ve Kızlar Sahada yaptığı işbirliğiyle 16, 23 ve 30 Eylül Çarşamba günlerinde Zoom üzerinden gerçekleşecek online buluşmalar düzenliyor. Etkinlik kapsamında katılımcılar her hafta farklı bir rol modelle bir araya gelecek, futbol tekniğine dair farklı hareketler öğrenecek ve oynanacak oyunlarla futbol ve toplumsal cinsiyet eşitliğine dair bilgilerini tazeleyecek.

Kadın futbolunu güçlenlendirmek ve toplumsal cinsiyet eşitliği farkındalığını artırmak için çalışan Kızlar Sahada, Ruffles ile yaptığı işbirliğiyle online buluşmalar düzenliyor. 16, 23, 30 Eylül tarihlerinde Zoom üzerinden gerçekleşecek buluşmalarda katılımcılar, alanlarında uzman farklı rol modellerle bir araya gelecek. 16 Eylül’deki etkinlik Türkiye’nin ilk FIFA kokartlı kadın hakemi Lale Orta, 23 Eylül’deki etkinlik FIFA Eski Danışmanı Ebru Köksal ve 30 Eylül’deki etkinlik ise Spor Gazetecisi Banu Yelkovan katılımıyla gerçekleşecek.

Eylül ayında düzenlenecek etkinliklerde katılımcılar, Kızlar Sahada Altyapı Antrenörü Hilal Gül’den futbol tekniğine dair farklı hareketler öğrenmenin yanı sıra Öğrenme Tasarımları ekibiyle oynanacak oyunlarla futbol ve toplumsal cinsiyet eşitliğine dair bilgilerini tazeleyecek.

Detaylar için de www.kizlarsahada.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar