Kapsayıcı futbol düşleniyor

Kapsayıcı futbol düşleniyor

17 Ekim  Perşembe Günü 10.00-18:00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde Kapsayıcı Futbolu Düşlemek etkinliği düzenlenecek. Etkinlikte, Şiddetsizlik Merkezi ve BoMoVu (Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi) katkısı ile atölyeler düzenlenecek, deneyim paylaşım alanları yaratılacak ve interaktif katılımın öncelendiği forum tiyatro gerçekleştirilecek.

Toplumsal cinsiyet eşitliği perspektifiyle kapsayıcı futbolun tartışılacağı, “Neler yapılabilir?”, “Beklentiler neler?” sorularına cevap aranacak etkinlik, uluslararası bir ağ olan FARE Network’un her yıl Ekim ayında düzenlediği #FootballPeople kampanyası kapsamında İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü, Bilgi Gender ve Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği tarafından organize ediliyor.

Etkinlikte Şiddetsizlik Merkezi ve BoMoVu (Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi) katkısı ile atölyeler düzenlenecek, deneyim paylaşım alanları yaratılacak ve interaktif katılımın öncelendiği forum tiyatro gerçekleştirilecek. 

Katılımın sınırlı olduğu bir günlük atölyeye katılmak için 14 Ekim tarihine kadar linkteki formun doldurulması gerekiyor.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar