Kadın varsa imkânsız yoktur

Kadın varsa imkânsız yoktur

Türk Tuborg AŞ, 100% Gönüllüyüz kapsamında desteklediği Tuluhan Tekelioğlu’nun Yapabilirsin belgeseli ile Türkiye genelinde kadınlara ilham vermeye devam ediyor.

Farklı alanlarda başarıya ulaşmış dokuz kadının ilham veren hikâyelerini Türkiye çapında kadınlara ulaştırmak ve onlara “Yapabilirsin” demek için hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesinin dördüncü etkinliği 13 Haziran 2019 da Mersin’de gerçekleştirildi. Türk Tuborg AŞ, %100 Gönüllüyüz kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe Mersin’deki pek çok farklı sivil toplum kuruluşunun üyeleri, kadın muhtarlar katıldı.

Proje, kadınları girişimci, sanatçı, sporcu, yönetici, iş sahibi, bilim insanı olma konusunda “Kadın Varsa İmkansız Yoktur” diyerek hayallerinin peşinden giden kadınların sayısını arttırmayı ve onları yüreklendirmeyi amaçlıyor.

“Cesaretin adımının yanında korku çok küçük kalıyor”

Mersin’deki etkinliğe katılan kadınların yoğun ilgisinden çok memnun olduğunu söyleyen belgeselin yapımcısı Tuluhan Tekelioğlu konuşmasında “O cesaret adımını attığında korku denen duygu küçücük kalıyor, yeter ki harekete geç. Bir şeylerin değişmesini başkalarından bekleme, görmek istediğin değişimin kendisi sen ol” dedi.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar