İnternetten alışveriş ile STK’lara bağış imkânı sunan sosyal girişim: İyilik Kazansın

İnternetten alışveriş ile STK’lara bağış imkânı sunan sosyal girişim: İyilik Kazansın

Sivil toplum kuruluşlarının bireysel bağışcılık sorununa çözüm üretmek için kurulan İyilik Kazansın, sivil toplum kuruluşları için alternatif bir kaynak geliştirme yöntemi oluşturarak, internet alışverişlerini sivil topluma faydalı bir harekete dönüştürüyor ve internetten alışveriş yapan herkesin sosyal faydaya katılmasını mümkün hale getiriyor.

İnternetten alışveriş yapan kişilerin cebinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olmasını sağlayan İyilik Kazansın, kayıt olanların istediği zaman sivil toplum kuruluşunu seçerek destek olmasını sağlıyor. 

Kullanıcıları yalnızca alışveriş yapmak istedikleri zaman sitelere yönlendiren İyilik Kazansın, kullanıcılar ve sivil toplum kuruluşları için tamamen ücretsiz. Gerçekleştirdiği çevrimiçi pazarlama faaliyetleriyle çalıştığı e-ticaret firmalarından elde ettiği geliri destek olarak aktaran İyilik Kazansın, platformun devamlılığı için gerekli olan maddi kaynağı gerçekleştirdiği online pazarlama faaliyetleri aracılığıyla elde ediyor.

İnternet üzerinden ürün, servis ve benzeri satış yapan her platform, İyilik Kazansın’a mağaza olarak katılabiliyor. Sivil Toplum Kuruluşları ise info@iyilikkazansin.com’a iletişim bilgileriyle faaliyetlerini kısaca anlatan bir e-postayla dahil olabiliyor.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar