Index Grup, Cumhuriyetin ikinci yüzyılında da çocukların ve gençlerin eğitimlerini destekliyor

Index Grup, Cumhuriyetin ikinci yüzyılında da çocukların ve gençlerin eğitimlerini destekliyor

Index Grup, çocukların ve gençlerin eğitimleri için çeşitli projelere imza attığı Cumhuriyetin 100. Yılını Türk Eğitim Vakfı’yla gerçekleştireceği yeni projesiyle kutluyor.

Index Grup, 2008 yılında inşasını üstlendiği Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin depremde oluşan hasarlarını gideren tadilatını 2,5 aylık sürecin ardından tamamlamaya ve kapılarını tekrar öğrencilere açmaya çok yakın. Bununla beraber Antakya’da en çok deprem hasarı alan ilçelerden biri olan Defne’de devlet okulunun bahçesine Index Grup’un bağışladığı spor salonunda bugün öğrenciler spor yapıyor.

Index Grup, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına da Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliğinde yeni bir projeyle başlıyor. Bu proje kapsamında Index Grup, Hatay’daki depremzede 100 öğrencinin eğitimini 1 yıl boyunca eğitim bursu ile destekleyecek.
 
Index Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik konuyla ilgili şunları söyledi: “Index Grup’un 35 yıla yakın kurumsal yolculuğunda önceliği, her zaman Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de işaret ettiği gibi Cumhuriyetimizin yapı taşları ve ülkemizin geleceğinin güvencesi olan gençliğimiz ve onların eğitimi oldu. Büyük bir coşku ve mutlulukla kutladığımız Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında çocukların ve gençlerimizin yanında olduk, ikinci yüzyılda da olmaya her zaman devam edeceğiz.”

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar