Genç Hayat Vakfı Proje Asistanı arıyor

Genç Hayat Vakfı Proje Asistanı arıyor

Genç Hayat Vakfı’nın İstanbul’da yürüttüğü Eşittir Kod projesi için bir yıl boyunca tam zamanlı çalışacak kadın ekip arkadaşını arıyor.  

Genç Hayat Vakfı, “Eşittir Kod” projesi için İstanbul’da yürütülen atölyelerde Proje Asistanı olarak bir yıl boyunca tam zamanlı çalışacak, projenin eğitim saha sürecinde planlama, koordinasyon ve uygulama aşamasında proje eğitmeni ve eğitim koordinatörü ile işbirliği içinde çalışacak ve projenin saha sürecinde planlama, koordinasyon ve uygulama aşamasında proje koordinatörüne destek olacak kadın ekip arkadaşı arıyor.

Proje Asistanı için aranan nitelikler; eğitim fakültelerinin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği veya Matematik Öğretmenliği bölümlerinden yeni mezun olmuş, kodlama, robotik, elektronik ya da STEM hakkında bilgisi olan ya da öğrenmeye açık, çocuklar ve gençlerle çalışmaktan zevk alan, onların geleceklerine değer katmayı ideal edinen, tercihen sivil toplumda gönüllülük yapmış veya çalışma isteği olan, sosyal problemlere ve hassasiyetlere karşı duyarlı olan, toplumsal cinsiyet eşitliğinin farkında ve kendini bu alanda geliştirmeye açık olan adaylar tercih edilecek.

İlgilenen adayların özgeçmişlerini 22 Eylül 2019 Pazar günü saat 12.00’ye kadar aysel@genchayat.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuruyu gönderirken e-postanın konusunda “Proje Asistanı” başlığı kullanılmalıdır. Yalnızca ön elemeyi geçen başvuru sahipleri ile iletişime geçilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru koşullarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://genchayat.org/wp-content/uploads/2019/09/genc-hayat-vakf-proje-asistan-ilani.pdf

Posts Carousel

En Son Makaleler

Videolar