“Bursum Atam’dan” sosyal sorumluluk projesi başarıyla tamamlandı

“Bursum Atam’dan” sosyal sorumluluk projesi başarıyla tamamlandı

Ankara’da Genç Girişim ve Yönetişim Derneği bünyesinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi öğrencilere burs sağlandı.

Ankara’da bir grup genç girişimci tarafından Atatürk anısına geliştirilen Bursum Atam’dan adlı sosyal sorumluluk projesi başarıyla tamamlandı. Proje kapsamında öğrencilerin eğitimlerinde kullanılmak üzere ürün satışı yapıldı ve gelirler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bağışlandı.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği bünyesinde yürütülen sosyal sorumluluk projesinde bileklikler yapılarak satışa sunuldu. Çeşitli derneklerin yanı sıra kurum ve kuruluşların destekte bulunduğu projede bine yakın bileklik satışı gerçekleştirildi.

Söz konusu gelirler, burs şeklinde dağıtılmak üzere Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ne (TYSD) aktarıldı.

“Hepimize büyük görev düşüyor”

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı M.Nezih Allıoğlu, “Bağışlarınızın yerine ulaşacağınızdan şüpheniz olmasın” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Çocuklarımızın, gençlerimizin eğitimlerinin önündeki engellerin kaldırılması noktasında hepimize büyük görev düşüyor. Biz GGYD olarak her fırsatta bu görevimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar