Bayram harçlıkları otizmli çocuklar için eğitime dönüşüyor

Bayram harçlıkları otizmli çocuklar için eğitime dönüşüyor

Tohum Otizm Vakfı, 4129Grey desteğiyle bayramı harçlıklarını otizmli çocukların eğitim burs fonuna dönüştürecek #EnDeğerliHarçlık kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya destek olmak isteyenler, TOHUM yazıp 5290’a SMS atarak 10 TL harçlık bağışlayabiliyor.

Tohum Otizm Vakfı tarafından 4129Grey desteğiyle hayata geçirilen #EnDeğerliHarçlık kampanyası, bayram harçlıklarını otizmli çocukların tek tedavileri olan özel eğitime dönüştürecek. Kampanyaya destek olmak isteyenler TOHUM yazıp 5290’a SMS atarak 10 TL harçlık bağışlayabiliyor.

Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen Özer, vakfın kuruluş amacının erken tanı ve eğitimle otizmli çocukları topluma, eğitim hayatına, sosyal hayata kazandırmak ve bağımsız bireyler haline getirebilmek olduğunu söylüyor. Betül Selcen Özer, “Bayram harçlığı almış bir çocuğun yüzündeki gülümsemeyi bir düşünün. Biz de vakfımızda okuyan otizmli çocukların eğitim burs fonuna destek için bayram harçlıklarınıza talibiz. İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirirken, dayanışma ve beraberliğin her zamankinden çok daha önemli olduğunu biliyor ve herkesi #EnDeğerliHarçlık kampanyasını desteklemeye davet ediyoruz. Haydi, siz de TOHUM yazıp 5290’a SMS atarak 10 TL bağışlayın… Bu bayramı, otizmli çocukların bayramı yapalım” dedi.

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar