Anadolu Sigorta’dan Bir Usta Bin Usta’nın 10. yılına özel reklam filmi

Anadolu Sigorta’dan Bir Usta Bin Usta’nın 10. yılına özel reklam filmi

Anadolu Sigorta, kaybolmaya yüz tutmuş meslekleri canlandırmak için hayata geçirdiği Bir Usta Bin Usta projesinin 10’uncu yılına özel bir reklam filmi hazırladı. 

Bir Usta Bin Usta ile kaybolmaya yüz tutmuş 50 mesleğe can suyu olan Anadolu Sigorta, projenin 10’uncu yılına özel bir reklam filmi hazırladı. 

Anadolu Sigorta I. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu; “Projemiz 10’uncu yılını doldururken zanaatlarımıza ömrünü veren ustalarımızı, büyük usta Aşık Veysel ile anmak istedik. Unutulmakta olan zanaatlarımızı hatırladığımızı ve asla unutmayacağımızı anlatmak için Aşık Veysel’in kendi sesiyle hayat verdiği ‘Dostlar Beni Hatırlasın’ adlı eserini, görsel zenginliklerle dolu bir film ile taçlandırdık. Filmde kullandığımız sihirli toz efekti ile zanaatların ustalar var oldukça asla yok olmayacağını ve hayatımızın her anına anlam katacağını göstermeyi amaçladık. ‘Bir Usta Bin Usta’ projesi 10’uncu yılını tamamlarken bizi biz yapan zanaatlarımızın yetiştirdiğimiz genç nesiller sayesinde nesilden nesle aktarılarak Anadolu Sigorta güvencesiyle yaşamaya devam edeceğini tüm Türkiye’ye duyurduk” dedi. 

Posts Carousel

Bir Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" ile gösterilmektedir.

En Son Makaleler

Videolar